Feltets stærkeste hjælperytter

"På de to modeller kan kunderne se frem til masser af plads, masser af køreglæde og masser af værdi for pengene."

Feltets stærkeste hjælperytter
Mathias Jakobsen fra Hansen Biler klar til at præsentere Skoda Kamiq for kunderne i den kommende weekend. Foto: Jens Nielsen

Af Jens Nielsen

Skoda er stolt sponsor af verdens største cykelløb, Tour de France. Det fejres ved at sætte fokus på de rummelige modeller Skoda Scale og Skoda Kamiq i den kommende weekend.

Hansen Biler på Slagelsevej i Kalundborg inviterer til Åbnet Hus i den kommende weekend d. 18. og 19. juni, begge dage fra kl. 11-15, hvor der sættes fokus på de to rummelige Skoda modeller Scale og Kamiq.

”På de to modeller kan kunderne se frem til masser af plads, masser af køreglæde og masser af værdi for pengene, her er der rigtigt meget ekstraudstyr uden merpris,” fortæller bilsælger Mathias Jakobsen fra Hansen Biler.

Del